1

Antalya Araç Kiralama Ücretleri

Genel olarak arac kiralama ücretleri aracın modeline, türüne, yakıt cinsine vs. değişebileceğine göre en uygun araç kiralama ücretleri daha çok eski model benzinli ve manuel vitesli araçlar için geçerlidir. Araç Kiralarken tercih edilecek ek teminatlar ve donanımlar, ücretin artmasına neden olacaktır.

Bir çok kişi yüksek modelli donanımlı araçları, sadece uygun kiralama fiyatını dikkate alarak, kayıt dışı, kiralama kaskosuz ve art niyetli yasal olmayan araç kiralayan kişileri tercih etmesi ile olası bir arıza ya da kaza durumunda, araç kiralama hizmeti çok daha yüksek maliyetlere mal olabilmektedir.

Uygun fiyata kiralık araç ararken bu tercihten dolayı çok daha fazla maliyetlere araç kiralayabilirsiniz.

Araç Kiralarken her ne kadar ihtiyacınız olan gün sayısı kadar kiralama planı yapıyor olsanızda, kiralama süresi uzadıkça günlük kiralama fiyatının düşeceğini aklınızdan çıkarmayın, özellikle yoğun yaz sezonu harici aylık ve daha uzun süreli araç kiralama taleplerinizde, bir araç sahibi olup sadece aracın yıllık maliyetini oranla çok düşük fiyatlara araç kiralayabilrsiniz.

Kiralama Ücretlerimiz kiralanacak araca, kiralama süresi ve talep edilen tarihe göre değiştiği için en uygun fiyat teklifine buradan kiralama talep formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.