1

Antalya Konyaaltı Araç Kiralama

Konyaaltı ilçesi antalyanın en popüler plajının bulunduğu konyaaltı plajına cephe, merkez ilçelerden biridir. Konumu itibari ile, bir çok alışveriş merkezi, doğa parkı, ve antalyanın simgesel turistik konumlarından antalya akvaryum, sahil antalya, ve antalya lunaparkı bünyesinde bulundurmaktadır.

Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği Antalya’ da hem şehri yaşamak hem de tatilin keyfini çıkarmak isteyenlerin tercihi, merkezi konumu nedeni ile çoğunlukla konyaaltı ilçesi olmaktadır. Bu sebeple ilçede bulunan bir çok otel, motel, pansiyon ve apartın konaklama ihtiyacını karşıladığı gibi bireysel ulaşım ihtiyacınıda konyaaltı araç kiralama firmaları karşılamaktadır.

Konyaaltı ilçesi Antalya genelinde turizm ağırlıklı olmak üzere en çok araç kiralama firmasının bulunuduğu ilçedir

Turistik açıdan oldukça geniş kültür miraslarına sahiplik yapan Antalya’ da, özellikle yaz aylarında, artan sıcak havalar ile birlikte ulaşım bir sorun haline gelmektedir. Bu bağlamda konyaaltı rent a car firmaları isteğe bağlı olarak adrese teslim araç hizmeti ile de müşterilerine hizmet vermektedirler. Sizde şirketimiz bünyesindeki kiralık arabaları ve kiralık motosikletleri inceleyerek ihtiyacınız olan araca kolaylıkla ulaşın.